pirmdiena, 2013. gada 25. novembris

Latvijas 95. gadadienas pasākums kopā ar radošajām darbnīcam
Linda iemēģina roku fotografēšanā


13.novembrī Jaunsilavas pamatskolā Latvijas dzimšanas dienai veltītais pasākums šogad notika kopā ar radošajām darbnīcām. Katra darbnīca aktīvi iesaistījās pasākuma sagatavošanā un norisē. Koloristi, kā jau ierasts, rūpējās par svētku vizuālo noskaņu gan zālē, gan foajē. Noformējuma kopsaucēju veidoja latvju rakstu zīmes. Koloristu darbnīcā tika izveidots gulbis Latvijas karoga krāsās. Kopā ar citiem dekorējuma elementiem tas sveic ikvienu skolas apmeklētāju.


Kikergaiļi gatavojas


Kikergaiļu darbnīcā tapa vairāki muzikāli priekšnesumi ar neparastiem tērpiem. To darināšanā vairākas dienas pēc kārtas iesaistījās arī citu darbnīcu dalībnieki. Svētku gaidīšanas jautrība nenorima līdz pat vēlam vakaram. 
Kikergaiļi mostas


Dzied jaunā paaudze
Kompēteri svētku pasākumam gatavojās jau vairākas nedēļas, jo fotogrāfiju izstādes vizuālais noformējums prasīja daudz laika un izdomas. Izstāde atspoguļoja projekta "Kaskurkadis kāpj kalnā" ikdienu un svētku brīžus. Pasākuma laikā darbnīcas dalībnieki bija atbildīgi par muzikālo pavadījumu un pasākuma fotografēšanu un filmēšanu. Filmēto materiālu apstrādājām, un ar to varēs iepazīties visi interesenti.
Cerību  koks
Knipucīšu darinājumi bija skatāmi izstādē. Eksponātu vidū bija apskatāmi dažādās tehnikās darināti aksesuāri: somas, cepures, šalles, jostas, rotaslietas. Interesanti bija arī dāvanu iesaiņojumu paraugi. Dažiem rokdarbiem pēc izstādes radās jauni īpašnieki - sajūsminātie pircēji.  Knipucīši bija parūpējušies arī par pārsteigumu: izveidojuši dekoratīvu koku, kurā visi pasākuma dalībnieki iekarināja savus vēlējumus un nākotnes vīzijas. Decembrī, kad projekts beigsies, katrs varēs izvēlēties vienu koka "augli" labam garastāvoklim.
Filcētās piespraudes Knipucīšu izstādē
Sadziedāšanās un sadancošanās 
Kokjāņi svētkos visam kolektīvam dāvināja fundamentālu darbu: četrus lieliskas kvalitātes galdus. Svētku pasākumā tos rotāja izstāžu materiāli un cienasts. Zēni un meitenes no koka klucīšiem veidoja latvju rakstu zīmes un Latvijas kontūru.
Klaberkaste gatavoja priekšnesumus, organizēja sadziedāšanos un sadancošanos kopā ar Vārkavas folkloras kopu "Sudabri".

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru